  • TCL 75" MQLED75L 4K LCD TV (2026)
    Kort om produktet
    TCL MQLED75L Serien kombinerer QD-Mini LED, 4K HDR med opptil 1000 nits og opptil 420 presise dimmesoner*, 144Hz oppdateringsfrekvens og HVA Panel for kraftfullt presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.Les mer om produktet
    Energiklasse
    Størrelse (tommer): 75
    Nyttig tilbehør
    Spesifikasjoner
    • 144Hz VRR Premium QD-Mini LED
    • Full Array Local Dimming
    • HVA Panel & 4K HDR Premium
    Se alle spesifikasjoner
    promotionpromotion
    Viktig informasjon vedrørende frakt!*
    promotion
    Har du husket veggfeste?
    Les mer
    Hva med en lydplanke?
    Ekskl. mva
    SPAR 200SPAR 200Separat 35980.-Separat 28784.-
    Vis mer
    KJØPSRÅD
    TCL MQLED75L Serien kombinerer QD-Mini LED, 4K HDR med opptil 1000 nits og opptil 420 presise dimmesoner*, 144Hz oppdateringsfrekvens og HVA Panel for kraftfullt presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.
    I tillegg, med Game Master, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, 288Hz Game Accelerator og TCL Game bar, samt støtte for alle de nyeste HDR-formatene (inkludert HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ), er denne TCL QD-Mini LED TV-en den beste følgesvennen for å nyte alle HDR-filmer, streaming, sport og spill.
    TCL MQLED75L-modellene kommer i ultraslankt design med et sentralt stativ.
    144Hz oppdateringsfrekvens: Støtte for 4K 144Hz og opptil 288Hz med en kompatibel HDMI-kilde for ultrasmidig, skarp og responsiv action.