  • TCL 65" MQLED75K 4K MINI-LED TV (2025)
    TCL
    • Live shopping employee
      Usikker på hva du skal velge? Direkte hjelp fra butikk
    Kort om produktet
    TCL MQLED75K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftig presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.Les mer om produktet
    GoldTCL
    Leverandørens EcoVadis-scoreLes mer om EcoVadis
    Ekskl. mva
    2 Outlet-vare tilgjengelig Fra 12449.-Fra 9959.-
    Energiklasse
    Størrelse (tommer): 65
    Nyttig tilbehør
    Spesifikasjoner
    • 144Hz VRR Premium QD-Mini LED
    • Full Array Local Dimming
    • HVA Panel & 4K HDR Premium
    promotion
    "Beste Kjøp" - Lydogbilde.no
    Les mer
    Hva med en lydplanke?
    Ekskl. mva
    SPAR 200SPAR 200Separat 20989.-Separat 16791.-
    Vis mer
    MQLED75K - BannerMQLED75K - Banner
    The pinnacle of picture qualityThe pinnacle of picture quality
    Precise Dimming Series Up to 512 zones
    Visuelt mesterverk
    QLED med Mini LED
    * 512 soner på 98” modell; 420 soner på 85” modell, 312 soner på 75” modell, 242 soner på 65” modell og 180 soner på 55” og 50” modeller.
    QLED
    Perfekte farger
    Suveren kontrast, detaljer og slående lysstyrke
    4K UHD PREMIUM vs FHD_1920x1080
    HVA Screen
    Høyere kontrast, mer detaljer
    TCL All-domain Halo Control Technology
    TCL All-domain Halo Control-teknologi
    Kraftig lysutstrålende chip
    Forbedret lysstyrke. Gjengir naturlige lyse og mørke scener med klarhet.
    Kondensert mikrolinse
    Dynamisk lysalgoritme
    Bidirectional 23 bit
    Jo mer presis bakbelysningen styres, desto tydeligere blir bildedetaljene.
    Transient Response
    Micro-OD
    Bedre bildekvalitet. Tynnere design.
    AiPQ Pro Processor
    Fokus på omfattende bildekvalitetsoptimalisering
    144Hz Native Refresh Rate
    144Hz skjerm for førsteklasses bevegelser
    Kan vise bilder med 144 bilder per sekund – denne TV-en er langt over tradisjonelle 50/60Hz-modeller, og gir supersmidige visuelle opplevelser. Med vår 144Hz skjerm kan du nyte raske sportssendinger og actionfilmer uten flimmer eller hakking – bare sømløse bevegelser uten feil.
    HDR-multiformat-MQLED75K
    Fantastisk HDR uansett kilde
    Game_Master_QLED810K_65_75_85_EU_1920x1080
    Spill som en proff
    For gamere er en responsiv TV like viktig som en med godt bilde. MQLED75K Series kommer spesielt med HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR og 120Hz VRR-støtte – du får lavest mulig latens og de beste bildeinnstillingene for gaming, automatisk. I tillegg kommer den med VRR (Variable Refresh Rate), inkludert også FreeSync Premium Pro-sertifisering, Game Bar og 288Hz Game Accelerator.
    288Hz Game Accelerator: TCLs nyeste DLG-teknologi (Dual Line Gate) gir høyere oppdateringsfrekvens og forbedret spillrespons for PC-gaming (288Hz Game Accelerator i FHD-oppløsning).
    * 240Hz og 288Hz oppdateringsfrekvenser kan oppnås ved hjelp av unik algoritme og teknologi. 240Hz Game Accelerator er kun tilgjengelig på 50” og 55” modeller; 288Hz Game Accelerator er tilgjengelig på 65”, 75”, 85” og 98” modeller.
    ONKYO 2.1 HiFi System
    Oppslukende kinoopplevelse hjemme
    * Dolby Atmos og dobbelt-D-symbolet er registrerte varemerker for Dolby Laboratories.
    2.1 Onkyo Dolby Atmos kun på 55”, 65”, 75”, 85” og 98” modeller; 2.0 Dolby Atmos på 50” modell.
    Google_TV_Global
    Underholdningen du elsker. Med litt hjelp fra Google.
    Hands free Voice Control _Global_2024
    Ha kontroll med Google TV handsfree stemmestyring
    Google-Cast-_Miracast_Airplay
    Cast enkelt fra mobilen, nettbrettet eller laptopen til din store TCL-TV
    Nå kan du nyte favorittinnholdet ditt på en mye større TV-skjerm fra TCL – helt uten kabler.
    Chromecast built-in er nå Google Cast.
    Multiple eye care
    Klar for en lang reise
    Flicker Free
    Naturlig lys
    Lavt blått lys
    Bevegelseskompensasjon
    Bezel-Less
    Minimalistisk stil som passer perfekt inn i moderne interiør
    * Dobbelt stativ (justerbar bredde) kun tilgjengelig på 65”, 75” og 85” modeller. 98” modell leveres med høydejusterbart stativ.
    Short Multisound_Short Multisound black
    Lyd fra TV-høyttalere og hodetelefoner samtidig
    KJØPSRÅD
    TCL MQLED75K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftig presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.
    På toppen, med Game Master, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar og alle de nyeste HDR-formatene som støttes (inkludert HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) er denne TCL QD-Mini LED-TV-en den beste følgesvennen for å nyte alle HDR-filmer, streaming, sport og spill.
    Med høyttalere av høy kvalitet kan du nyte oppslukende 2.1 Onkyo (kun for 55"-98")* Dolby Atmos-lydkvalitet eller sende den til en TCL-lydplanke.
    ** Stativ med dobbel stativposisjon (justerbar bredde) kun tilgjengelig på 65", 75'' og 85" modeller. 98" modellen leveres med et høydejusterbart stativ.