  • LG UltraGear 27GX704 27'' QHD/OLED/240Hz/0,03ms gaming-skjerm
    Dette produktet er rangert med 4.5 av 5 stjerner.4.52
    LG
    • Live shopping employee
      Usikker på hva du skal velge? Direkte hjelp fra butikk
    Kort om produktet
    LG UltraGear 27GX704 27/QHD/OLED/240Hz/0,03ms 27" gaming-skjerm gir utrolig bildekvalitet med W-OLED-teknologi, VESA TrueBlack400 og DCI-P3 98,5% fargenøyaktighet, samt 240Hz oppdateringsfrekvens og 0,03ms responstid for en sømløs spillopplevelse.Les mer om produktet
    PlatinumLG
    Leverandørens EcoVadis-scoreLes mer om EcoVadis
    Ekskl. mva
    SPAR 1200SPAR 960Før 6990.-Før 5592.-
    Energiklasse
    Spesifikasjoner
    • 27" WQHD Glossy OLED -panel
    • 240Hz; 0,03ms respons
    • 2x HDMI 2.1; 1x DisplayPort 1.4
    Les mer
    LG UltraGear 27GX704 27/QHD/OLED/240Hz/0,03ms 27" gaming-skjerm er utviklet for spillere som ønsker en oppslukende og responsiv opplevelse. Med QHD-oppløsning og W-OLED-teknologi leverer denne skjermen imponerende bildekvalitet og levende farger. 240Hz oppdateringsfrekvens og lynrask 0,03ms responstid sikrer en jevn spillopplevelse, noe som gjør den til et ideelt valg for konkurransespilling. Denne skjermen er en del av UltraGear-serien, kjent for høy ytelse og avanserte funksjoner.
    Imponerende bildekvalitet
    Levende farger
    Lynrask ytelse
    240Hz oppdateringsfrekvens kombinert med 0,03ms responstid gir utrolig jevn og responsiv spillopplevelse. Denne funksjonen er essensiell for raske spill, reduserer bevegelsesuskarphet og gir et konkurransefortrinn.
    Avanserte spillfunksjoner
    I esken
    • LG UltraGear 27GX704 27/QHD/OLED/240Hz/0,03ms 27" gaming-skjerm