  • AOC 27G2SPAE/BK 27" gamingskjerm
    AOC
    • Live shopping employee
      Usikker på hva du skal velge? Direkte hjelp fra butikk
    Kort om produktet
    AOC 27G2SPAE/BK 27" gamingskjerm trekker deg inn i spillhandlingen takket være det store IPS-panelet. Med 165 Hz oppdateringsfrekvens blir bildene utrolig smidige, mens Adaptive Sync-teknologien forhindrer skjermriving og hakking.Les mer om produktet
    Ekskl. mva
    Energiklasse
    Størrelse (tommer): 27
    Nøyaktig kombinasjon mangler
    Spesifikasjoner: 1920x1080 | IPS | 165Hz | 1ms | 27
    Nøyaktig kombinasjon mangler
    Spesifikasjoner
    • 27" 165 Hz Full HD IPS-panel
    • 1 ms responstid
    • Adaptive Sync
    Se alle spesifikasjoner
    AOC 27G2SPAE/BK 27" gamingskjerm leverer detaljert spillgrafikk og gir deg et fortrinn i online-spill takket være oppdateringsfrekvensen på 165 Hz som muliggjør presis sporing. Responstiden på 1 ms sørger for at dine reflekser leder deg mot neste seier.
    Full HD IPS-panel
    Det 27" store IPS-panelet med høyt kontrastforhold leverer skarpe detaljer i Full HD 1920x1080-oppløsning. Det rammeløse designet gjør at du får mest mulig ut av skjermområdet.
    Høy oppdateringsfrekvens
    Med et 165 Hz IPS-panel, vil du alltid få umiddelbar respons og supersmidige overganger. Den flotte visuelle opplevelsen kombinert med 1 ms responstid gir deg en taktisk fordel over dine spillmotstandere.
    Adaptive Sync
    Nøkkelfunksjoner:
    - 27" / 60 cm diagonalt IPS-panel
    - Maks. støttet oppløsning: FullHD1920x1080
    - 165 Hz oppdateringsfrekvens
    - 1 ms responsstid
    - 1000:1 kontrastforhold
    - 80000000:1 dynamisk kontrast
    - 250 cd/m2 lysstyrke
    Tilkobling:
    - 2 stk. HDMI v1.4 digitale innganger
    - DisplayPort v1.2 digital inngang
    - VGA
    - 3,5 mm port til hodetelefoner