  • Provida Varme Booster panelovn PVWPH1500BLK (sort)
    Dette produktet er ikke rangert enda.0
    Provida
    Spesifikasjoner
    • 1500W
    • Anbefalt romstørrelse: 25m2
    • Kan brukes i våtrom
    Les mer
    Design og kapasitet
    Booster panelovn har et slankt, kompakt design som passer fint inn i alle rom. Med en effekt på 1500W leverer den effektiv oppvarming mens den tar minimal plass.
    Romstørrelse og varmeinnstillinger
    Bygget for rom opptil 25 m², tilbyr den tre varmenivåer: 600W, 900W og 1500W, slik at du kan justere varmen etter ditt komfortbehov.