Hopp over navigasjonen

Allied Telesis AT-PC2000/SP-60, 1000 Mbit/s, 14880 pps, 148880 pps, 1488000 pps, SFP, Koblet med ledninger (ikke trådløs)

Allied Telesis AT-PC2000/SP-60, 1000 Mbit/s, 14880 pps, 148880 pps, 1488000 pps, SFP, Koblet med ledninger (ikke trådløs)

Allied Telesis AT-PC2000/SP-60, 1000 Mbit/s, 14880 pps, 148880 pps, 1488000 pps, SFP, Koblet med ledninger (ikke trådløs)

Dette produktet er ikke rangert enda. 0
INF
Dette produktet er ikke på lager

Kort om produktet

Allied Telesis AT-PC2000/SP-60. Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Pakke videresending rate (10 Mbps): 14880 pps, Pakke videresending rate (100 Mbps): 148880 pps. Fiberoptisk kontakt: SFP, Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (i...Les mer om produktet
Mer informasjon

Allied Telesis AT-PC2000/SP-60. Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Pakke videresending rate (10 Mbps): 14880 pps, Pakke videresending rate (100 Mbps): 148880 pps. Fiberoptisk kontakt: SFP, Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (ikke trådløs). Maksimal overføring avstand: 100 m, Bølgelengde: 850 nm. LED-indikatorer for kommunikasjon: Aktivitet, Nettverk, Nettverk, PoE, Produktfarge: Grå, ISV-sertifiseringer: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Inngangsstrøm: 220 - 240 V, Vekselstrøm frekvens: 50 Hz, Strømforbruk: 30 W

Spesifikasjoner

Produktdimensjon

Vekt ink. emballasje
100,0 g

Nøkkelspesifikasjon

Produkttype
Switch
Anmeldelser