  • LG UltraGear 32GS95UE 32" OLED gamingskjerm
    Dette produktet er ikke rangert enda.0
    LG
    • Live shopping employee
      Usikker på hva du skal velge? Direkte hjelp fra butikk
    Kort om produktet
    LG UltraGear 32GS95UE 32" OLED gamingskjerm puster liv inn i spillets grafikk med et OLED-panel på 32" med 98,5% DCI-P3-fargeskala og UHD-oppløsning. Nyt utrolig sømløse bevegelser med en oppdateringsfrekvens på 240Hz, og en responstid på 0,03 ms.Les mer om produktet
    PlatinumLG
    Spesifikasjoner
    • 32" 240 Hz UHD OLED-panel
    • Responstid: 0,03 millisekunder
    • Nvidia G-Sync, FreeSync Premium Pro
    Se alle spesifikasjoner
    LG UltraGear 32GS95UE 32" OLED gamingskjerm gir deg oppslukende og svært detaljerte bilder, som sammen med jevne bildeoverganger og utrolig responstid legger til rette for at du kan hevde deg i spilling over nettet. Den tilnærmet skjermkantfrie formfaktoren eliminerer distraksjoner, og gir deg et iøynefallende design som vil være gamingstasjonens høydepunkt.
    UHD OLED-panel
    Nyt feilfrie og oppslukende spillgrafikk og et høyt detaljnivå takket være UHD OLED-panelet på 32” med en oppløsning på 3840 x 2160, og et aspektsforhold på 16:9. De spillklare bildene er støttet av en oppdateringsfrekvens på 240 Hz, og en responstid på 0,03 millisekunder.