  • TCL 85" MQLED85K 4K MINI-LED TV (2025)
    TCL
    • Live shopping employee
      Usikker på hva du skal velge? Direkte hjelp fra butikk
    Kort om produktet
    TCL MQLED85K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium 3000*, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftig presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.Les mer om produktet
    GoldTCL
    Leverandørens EcoVadis-scoreLes mer om EcoVadis
    Ekskl. mva
    SPAR 25000SPAR 20000Før 44990.-Før 35992.-
    1 Outlet-vare tilgjengelig Fra 13993.-Fra 11194.-
    Energiklasse
    Størrelse (tommer): 85
    Nyttig tilbehør
    Spesifikasjoner
    • 144Hz VRR Premium QD-Mini LED
    • Audio by Bang & Olufsen
    • CrystGlow HVA Panel & 4K HDR Premium
    Les mer
    promotionpromotion
    Viktig informasjon vedrørende frakt!*
    Hva med en lydplanke?
    Ekskl. mva
    SPAR 25200SPAR 20200Separat 50980.-Separat 40784.-
    Vis mer
    MQLED85K - BannerMQLED85K - Banner
    The pinnade of picture quality_MQLED85KThe pinnade of picture quality_MQLED85K
    Precise Dimming Series Up to 512 zones
    Visuelt mesterverk
    QLED med Mini LED
    *2048 soner på 98“ modell, 1568 soner på 85"" modell, 1248 soner på 75"" modell, 1008 soner på 65"" modell, 720 soner på 55"" modell og 336 soner på 50"" modell.
    QLED
    Perfekte farger
    Suveren kontrast, detaljer og slående lysstyrke
    4K UHD PREMIUM 3000 vs FHD_1920x1080
    CrystGlow Screen
    Høy kontrast, lavrefleksjons‑innovasjon
    TCL All-domain Halo Control Technology
    TCL All-domain Halo Control-teknologi
    Kraftig lysutstrålende chip
    Forbedret lysstyrke. Gjengir naturlige lyse og mørke scener med klarhet.
    Kondensert mikrolinse
    Dynamisk lysalgoritme
    Bidirectional 23 bit
    Jo mer presis bakbelysningen styres, desto tydeligere blir bildedetaljene.
    Transient Response
    Micro-OD
    Bedre bildekvalitet. Tynnere design.
    AiPQ Pro Processor
    Fokus på omfattende bildekvalitetsoptimalisering
    144Hz Native Refresh Rate
    144Hz skjerm for førsteklasses bevegelser
    Kan vise bilder med 144 bilder per sekund – denne TV-en er langt over tradisjonelle 50/60Hz-modeller, og gir supersmidige visuelle opplevelser. Med vår 144Hz skjerm kan du nyte raske sportssendinger og actionfilmer uten flimmer eller hakking – bare sømløse bevegelser uten feil.
    HDR-multiformat-MQLED75K
    Fantastisk HDR uansett kilde
    Game_Master_MQLED85K_65_75_85_1920x1080
    Spill som en proff
    For gamers er en responsiv TV like viktig som god bildekvalitet. MQLED85K‑serien har HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR og 120Hz VRR – du får lavest mulig forsinkelse og automatisk de beste spillinnstillingene. I tillegg kommer VRR (Variable Refresh Rate) med FreeSync Premium Pro‑sertifisering, Game Bar og 288Hz Game Accelerator.
    288Hz Game Accelerator: TCLs nyeste DLG‑teknologi (Dual Line Gate) gir høyere oppdateringsfrekvens og bedre spillrespons for PC‑gaming (288Hz Game Accelerators i FHD‑oppløsning).
    288Hz Refresh Rates kan oppnås med unik algoritme og teknologi. 240Hz Game Accelerator er kun tilgjengelig på 55"" modell ; 288Hz Game Accelerator er tilgjengelig på 65”, 75”, 85” og 98" modeller.
    Audio by BANG & OLUFSEN
    Lydopplevelser hevet av Bang & Olufsen
    Google_TV_Global
    Underholdningen du elsker. Med litt hjelp fra Google.
    Hands free Voice Control _Global_2024
    Ha kontroll med Google TV handsfree stemmestyring
    Google-Cast-_Miracast_Airplay
    Cast enkelt fra mobilen, nettbrettet eller laptopen til din store TCL-TV
    Nå kan du nyte favorittinnholdet ditt på en mye større TV-skjerm fra TCL – helt uten kabler.
    Chromecast built-in er nå Google Cast.
    Multiple eye care
    Klar for en lang reise
    Flicker Free
    Naturlig lys
    Lavt blått lys
    Bevegelseskompensasjon
    Ultra Slim Design
    Minimalistisk stil som passer moderne interiør perfekt
    Det ultraslanke designet i ekte metall er både elegant og holdbart, og glir sømløst inn i stuen.
    MQLED85K‑serien leveres også med høydejusterbart stativ.*
    En tidløs design som løfter og passer perfekt inn i hjemmet ditt.
    *Høydejusterbart stativ tilgjengelig på 55”, 65”, 75”, 85’’ og 98"" modeller.
    Short Multisound_Short Multisound black
    Lyd fra TV-høyttalere og hodetelefoner samtidig
    KJØPSRÅD
    TCL MQLED85K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium 3000*, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftig presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.
    På toppen, med Game Master, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game Bar, 288Hz Game Accelerator** og alle de nyeste HDR-formatene som støttes (inkludert HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) er denne TCL QD-Mini LED-TV-en den beste følgesvennen for å nyte alle HDR-filmer, streaming, sport og spill.
    * 4K HDR PREMIUM 3000 tilgjengelig på 75", 85", 98" og 115" modeller; 4K HDR PREMIUM 2600 tilgjengelig på 55" og 65" modeller; 4K HDR PREMIUM 2000 tilgjengelig på 50-tommers modell.
    ** 240Hz / 288Hz spillakseleratorer: TCLs nyeste DLG-teknologi (Dual Line Gate) gir en høyere oppdateringsfrekvens og en forbedret spillforsinkelse for PC-spilling (288Hz og 240Hz spillakseleratorer i FHD-oppløsning).
    Oppdateringsfrekvenser på 240 Hz og 288 Hz kan oppnås ved hjelp av unik algoritme og teknologi. 240 Hz spillakselerator er kun tilgjengelig på 55-tommers modeller, og 288 Hz spillakselerator er tilgjengelig på 65-, 75-, 85-, 98-modeller.
    Høydejusterbart stativ tilgjengelig på 55", 65", 75", 85'', 98" modeller.