  • LG UltraGear 27GS60QC 27/QHD/VA/180Hz/1ms
    LG
    • Live shopping employee
      Usikker på hva du skal velge? Direkte hjelp fra butikk
    Kort om produktet
    LG UltraGear 27GS60QC 27" buet gamingskjerm har et QHD VA-panel med 99 % sRGB-spekter og HDR som vil få favorittspillene dine til å se bedre ut enn noensinne. Nyt superjevne bevegelser takket være 180 Hz oppdateringsfrekvens og 1 ms responstid.Les mer om produktet
    PlatinumLG
    Leverandørens EcoVadis-scoreLes mer om EcoVadis
    Ekskl. mva
    1 Outlet-vare tilgjengelig Fra 1213.-Fra 970.-
    Energiklasse
    Størrelse (tommer): 27
    Nøyaktig kombinasjon mangler
    Spesifikasjoner: 2560 x 1440 | VA | 180Hz | 1ms | 27
    Nøyaktig kombinasjon mangler
    Spesifikasjoner
    • 27" QHD VA-panel
    • 180 Hz, AMD FreeSync
    • 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4
    Se alle spesifikasjoner
    LG UltraGear 27GS60QC 27" buet gamingskjerm gir et superdetaljert bilde takket være QHD-oppløsningen. VA-panelet gir flotte farger, dyp kontrast og brede synsvinkler. Kombinasjonen av 180 Hz oppdateringsfrekvens og 1 ms responstid gjør den perfekt selv for spill med høyt tempo. Og AMD Freesync synkroniserer frekvensen til grafikkortet ditt med skjermen, slik at du alltid får eksepsjonelt jevne bevegelser.
    Quad HDVA-panel
    Nyt fantastisk grafikk på det fargerike og superdetaljrike Quad HDVA-panelet. Det dynamiske kontrastforholdet på 3000:1 sørger for at bildet aldri føles uklart. Panelet har en superrask responstid på 1 ms med smart programvare som forbedrer den generelle spillopplevelsen, og det kjører ved 180 Hz, slik at du kan forvente at alle bevegelser er fine og jevne.
    Synkroniseringsteknologi
    Nøkkelfunksjoner
    - 27-tommersVA-panel
    - QHD-oppløsning på 2560 x 1440
    - 16:9-forhold
    - 3000:1 kontrastforhold
    - 180 Hz oppdateringsfrekvens
    - 1 ms responstid
    - HDR
    - 300 cd/m2 lysstyrke
    Ergonomi
    - VESA 100 x 100
    - 20/-5° tilt
    Tilkoblingsmuligheter
    - 2 stk. HDMI 2.0
    - 1 stk. DisplayPort 1.4
    - 3,5 mm-kontakt