  • TCL 98" MQLED75K 4K MINI-LED TV (2025)
    Dette produktet er ikke rangert enda.0
    TCL
    • Live shopping employee
      Usikker på hva du skal velge? Direkte hjelp fra butikk
    Kort om produktet
    TCL MQLED75K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftig presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.Les mer om produktet
    GoldTCL
    Leverandørens EcoVadis-scoreLes mer om EcoVadis
    Ekskl. mva
    OUTLET-PRISNytt produkt 22990.-Nytt produkt 18392.-
    Som ny - Komplett i originalemballasje
    Tilgjengelig som nytt produkt 22990.-18392.-
    Energiklasse
    Spesifikasjoner
    • 144Hz VRR Premium QD-Mini LED
    • Full Array Local Dimming
    • HVA Panel & 4K HDR Premium
    Se alle spesifikasjoner
    promotionpromotion
    Viktig informasjon vedrørende frakt!*
    TCL MQLED75K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftig presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.
    På toppen, med Game Master, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar og alle de nyeste HDR-formatene som støttes (inkludert HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) er denne TCL QD-Mini LED-TV-en den beste følgesvennen for å nyte alle HDR-filmer, streaming, sport og spill.
    Med høyttalere av høy kvalitet kan du nyte oppslukende 2.1 Onkyo (kun for 55"-98")* Dolby Atmos-lydkvalitet eller sende den til en TCL-lydplanke.
    * 2.1 Onkyo Dolby Atmos kun på 55'', 65", 75", 85" og 98" modeller; 2.0 Dolby Atmos på 50" modell.
    ** Stativ med dobbel stativposisjon (justerbar bredde) kun tilgjengelig på 65", 75'' og 85" modeller. 98" modellen leveres med et høydejusterbart stativ.