
Melitta® EPOS® og Melitta® EPOUR®
I 1908 hadde Melitta Bentz en enkel men strålende idé: kaffefilteret, oppfinnelsen som endret hvordan vi nyter kaffe. Helt siden den gangen har vi jobbet med å utvikle produkter og løsninger som forbedrer både bryggemetoden og smaken. Nye Melitta® EPOUR® og Melitta® EPOS® bygger videre på vår tradisjon: elektriske kaffetraktere som ved hjelp av innovativ teknologi håndbrygger perfekt kaffe.

Melitta EPOS
Vårt første elektriske pour over-system, med innebygd kvern, lager like velsmakende kaffe som om du hadde laget den for hånd. Like enkel å bruke som den er vakker å se på.

Melitta EPOUR
Trakteren som setter en ny standard for filterkaffe og som byr på fullendt kaffenytelse. Aromaene utvikles optimalt uansett om du brygger mye eller lite kaffe, slik at smaksopplevelsen blir like stor til frokost som kaffen du serverer etter middag.