  • TCL 55" MQLED85K 4K MINI-LED TV (2025)
    Dette produktet er ikke rangert enda.0
    TCL
    • Live shopping employee
      Usikker på hva du skal velge? Direkte hjelp fra butikk
    Kort om produktet
    TCL MQLED85K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium 3000*, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftig presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.Les mer om produktet
    GoldTCL
    Leverandørens EcoVadis-scoreLes mer om EcoVadis
    Ekskl. mva
    OUTLET-PRISNytt produkt 9990.-Nytt produkt 7992.-
    Som ny - Komplett i originalemballasje
    Andre variasjoner
    Tilgjengelig som nytt produkt 9990.-7992.-
    Energiklasse
    Nyttig tilbehør
    Spesifikasjoner
    • 144Hz VRR Premium QD-Mini LED
    • Audio by Bang & Olufsen
    • CrystGlow HVA Panel & 4K HDR Premium
    promotion
    Få bedre plass på TV-benken, heng TV-en på veggen
    TCL MQLED85K-serien kombinerer QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium 3000*, 144Hz Motion Clarity Pro for kraftig presise kontraster, skarp og fargerik HDR-bildekvalitet.
    På toppen, med Game Master, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game Bar, 288Hz Game Accelerator** og alle de nyeste HDR-formatene som støttes (inkludert HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) er denne TCL QD-Mini LED-TV-en den beste følgesvennen for å nyte alle HDR-filmer, streaming, sport og spill.
    * 4K HDR PREMIUM 3000 tilgjengelig på 75", 85", 98" og 115" modeller; 4K HDR PREMIUM 2600 tilgjengelig på 55" og 65" modeller; 4K HDR PREMIUM 2000 tilgjengelig på 50-tommers modell.
    ** 240Hz / 288Hz spillakseleratorer: TCLs nyeste DLG-teknologi (Dual Line Gate) gir en høyere oppdateringsfrekvens og en forbedret spillforsinkelse for PC-spilling (288Hz og 240Hz spillakseleratorer i FHD-oppløsning).
    Oppdateringsfrekvenser på 240 Hz og 288 Hz kan oppnås ved hjelp av unik algoritme og teknologi. 240 Hz spillakselerator er kun tilgjengelig på 55-tommers modeller, og 288 Hz spillakselerator er tilgjengelig på 65-, 75-, 85-, 98-modeller.
    Høydejusterbart stativ tilgjengelig på 55", 65", 75", 85'', 98" modeller.